Our range of products include test c 1 ml, test c 10 ml, test-e 1 ml, test-e 10 ml, test prop 1 ml and test-prop 10 ml.
₹ 1000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Country of Origin | Made in India |
| COMPOSITION | TESTOSTERON CYPIONATE |
| PACKING | 1ML AMPOULE |
| MANUFACTURE | EVOLVE BIOLABS |
₹ 1800 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Country of Origin | Made in India |
| MANUFACTURE | EVOLVE BIOLABS |
| COMPOSITION | TESTOSTERON CYPIONATE |
| PACKING | 10ML VIAL |
₹ 1000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Packaging Size | 1 ml |
| Pack Type | Ampoule |
| Brand Name | TEST-E |
| Manufacturer | EVOLVE BIOLABS |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1800 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Packaging Size | 10 ml |
| Pack Type | Vial |
| Brand Name | TEST-E |
| Manufacturer | EVOLVE BIOLABS |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Country of Origin | Made in India |
| PACKING | 1ML AMPOULE |
| MANUFACTURE | EVOLVE BIOLABS |
| COMPOSITOIN | TESTOSTERON PROPIONATE |
₹ 1800 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Country of Origin | Made in India |
| PACKING | 10ML VIAL |
| COMPOSITION | TESTOSTERON PROPIONATE |
| MANUFACTURE | EVOLVE BIOLABS |
₹ 1000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| MANUFACTURE | EVOLVE BIOLABS |
| PACKING | 1ML AMPOULE |
| COMPOSITION | TESTOSTERON MIX COMPOUND |
| COUNTRY OF ORIGIN | INDIA |
₹ 2500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| PACKING | 10ML VIAL |
| MANUFACTURE | EVOLVE BIOLABS |
| COUNTRY OF ORIGIN | INDIA |
| COMPOSITION | TESTOSTERONE MIX COMPOUND |
₹ 2500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 1ml |
| Packaging Type | Vial |
| Brand | DECABOL-250 |
| Manufacturer | EVOLVE BIOLABS |
| Also Gives | PCD Pharma Franchise, Third Party Manufacturing |
₹ 500 / Pack Get Latest Price
| Packaging Size | 1*14 Pouch |
| Packaging Type | SACHETS |
| Dose Strength | 1% |
| Composition | TESTOSTERONE GEL 1% |
| COUNTRY OF ORIGIN | INDIA |
₹ 500 / Pack Get Latest Price
| Packaging Size | 10x1x5 g |
| Packaging Type | Tube |
| Dose Strength | 1% |
| Composition | TESTOSTERONE 1% |
| COUNTRY OF ORIGIN | INDIA |
₹ 500 / Pack Get Latest Price
| Packaging Size | 1*14 Pouch |
| Packaging Type | SACHETS |
| Dose Strength | 1% |
| Composition | TESTOSTERONE 1% |
| COUNTRY OF ORIGIN | INDIA |
₹ 3000 / Pack Get Latest Price
| Packaging Size | 80 g |
| Packaging Type | Bottle |
| Dose Strength | 1% |
| Composition | TESTOSTERONE 1% |
| COUNTRY OF ORIGIN | INDIA |
₹ 3000 / Pack Get Latest Price
| Packaging Size | 75 g |
| Packaging Type | Bottle |
| Dose Strength | 1% |
| Composition | TESTOSTERONE 1% |
| COUNTRY OF ORIGIN | INDIA |
₹ 2500 / Vial Get Latest Price
| Strength | 200 mg |
| Brand | DECABOL 1ML |
| Manufacturer | EVOLVE BIOLABS |
| Packaging Size | 1ml |
| Also Gives | PCD Pharma Franchise, Third Party Manufacturing |
| PACKING | 1ML AMPOULE |
₹ 200 / Vial Get Latest Price
| Methylcobalamin Strength | Folic Acid (0.7mg) + Methylcobalamin (2500mcg) + Niacinamide (12mg) + Vitamin C (150mg) |
| Pack Size | 1 ml |
| Pack Type | Ampoule |
| With B Complex | No |
| With Lidocaine | No |
| Route | IM |
| Form | Injection |
| Application | Human |
| Shelf Life | 36 months |
₹ 1048 / Box Get Latest Price
| Strength | 6 mg/ml |
| Pack Size | 3 ml |
| Composition | Liraglutide |
| Indication | Type 2 Diabetes |
| Form | Pre-filled Pen |
| Storage Temp | 2-8 deg C |
| Shelf Life | 18 months |
| Prescription | Prescription Only |
₹ 3000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Brand | DECABOL-250 |
| Manufacturer | EVOLVE BIOLABS |
| Packaging Size | 10ml |
| Packaging Type | Vial |
| Also Gives | Third Party Manufacturing, PCD Pharma Franchise |
HITESH ADWANI (CEO)
Radhey Shyam Exim
House No. 468/469, Rai Bahadur Oli, Jagnath Mandir Road, Kamptee Cantt Civil Township
Kamptee - 441001, Nagpur, Maharashtra, India